(Wyprzedane) Nerka Lowe Alpine Mesa 6L lazurowa

(Wyprzedane) Nerka Lowe Alpine Mesa 6L lazurowa

Pobierz tylko kilka niezbędnych rzeczy i wyrusz. Na rowerze, pieszo, powoli. Podczas tych aktywności ten zmodernizowany nerka Lowe Alpine dosłownie unosi się. A ty oczywiście razem z nią. Now .. więcej

Nerka Lowe Alpine Mesa 6L lazurowa

Pobierz tylko kilka niezbędnych rzeczy i wyrusz. Na rowerze, pieszo, powoli. Podczas tych aktywności ten zmodernizowany nerka Lowe Alpine dosłownie unosi się. A ty oczywiście razem z nią. Nowo otrzymała zakrzywiony kształt, powierzchnię kompresyjną i paski do ściągania - dla jeszcze lepszego dopasowania do ciała podczas szybkiego ruchu. W przedniej kieszeni na zamek schowasz dokumenty, a klucze przypniesz na bezpieczny klips wewnątrz. Nerka ma także elementy odblaskowe i pętlę na latarkę LED. Na wypadek gdybyś został na zewnątrz. Kluczowe cechy Objętość: 6 l Waga: 0,29 kg Zakrzywiony kształt dla lepszego dopasowania do ciała. Powierzchnia kompresyjna i paski do ściągania. Podszycie pleców wykonane z materiału airmesh. Przednia kieszeń na zamek. Klip na klucze. Pętla na latarkę LED. Elementy odblaskowe.

Parametry

marki: Lowe Alpine
Elementy odblaskowe: tak
Masa: 0.29 Kg
Organizer wewnętrzny: Nie
Minimalna pojemność plecaka: 6 l
Kolor: niebieski
Materiał plecaka: 210D 6.6 Mini Ripstop / HydroShield
Pojemność plecaka: 6L
Wymiary plecaka (wys. x gł. x szer.): 10 x 18 x 36 cm
Dystrybucja: PL

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.