Zabezpieczenie przed upadkiem PETZL Asap Lock

Zabezpieczenie przed upadkiem PETZL Asap Lock

Sprzedaż

Ruchomy ogranicznik upadku ASAP LOCK został zaprojektowany w sposób umożliwiający manipulowanie nim podczas dostępu linowego. W normalnych warunkach użytkowania urządzenie powstrzymujące spadanie przesuwa się swobodnie wzdłuż liny bez konieczności ręcznej manipulacji i towarzyszy użytkownikowi podczas jego ruchu. W przypadku .. więcej

DOSTĘPNE

1 265,99
-31%
873,25
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 873,25
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Zabezpieczenie przed upadkiem PETZL Asap Lock

Ruchomy ogranicznik upadku ASAP LOCK został zaprojektowany w sposób umożliwiający manipulowanie nim podczas dostępu linowego. W normalnych warunkach użytkowania urządzenie powstrzymujące spadanie przesuwa się swobodnie wzdłuż liny bez konieczności ręcznej manipulacji i towarzyszy użytkownikowi podczas jego ruchu. W przypadku szybkiego pociągnięcia lub gwałtownego ruchu, ASAP automatycznie blokuje się na linie i zatrzymuje użytkownika. Zintegrowana funkcja blokady, która umożliwia użytkownikowi zatrzymanie pomocy na linie, a tym samym skrócenie czasu upadku. Ramię mocujące sprawia, że system jest odporny na straty podczas przechodzenia przez ciągłe punkty kotwiczenia. ASAP LOCK jest używany z tłumikiem odpadnięcia do pracy w większej odległości od liny. Certyfikowany dla U.USA, Europy i Rosji. Stałe zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości Wyłapywanie upadków, poślizgnięć i niekontrolowanych zsunięć. Może być stosowany na linach pionowych lub nachylonych. Blokuje się na linie nawet wtedy, gdy w razie upadku odruchowo chwyci się za ręce. Zintegrowana funkcja blokady, która umożliwia użytkownikowi zatrzymanie pomocy na linie, a tym samym skrócenie czasu upadku. W przypadku silnego wiatru funkcja ta zapobiega wyrwaniu liny z elementu chwytającego. Jest łatwy w użyciu i praktyczny Przesuwa się w górę i w dół linii blokady bez konieczności stosowania dodatkowych elementów sterujących. Łatwy montaż w dowolnym miejscu na linie blokującej. Ramię łączące utrudnia zgubienie systemu podczas przechodzenia przez progresywne punkty kotwiczenia. W przypadku pracy w większej odległości od liny należy zastosować absorber upadku ASAP'SORBER. Certyfikacja ANSI Z359.15: W przypadku stosowania z ogranicznikami upadku ASAP'SORBER (wersja międzynarodowa) lub ASAP'SORBER AXESS, karabinkiem OXAN TRIACT-LOCK (wersja międzynarodowa), przegrodą CAPTIV i liną RAY 12 mm z przyszytym końcem. CE EN 12841 typ A: W przypadku stosowania z hamulcami bezpieczeństwa ASAP'SORBER (wersja europejska) lub ASAP'SORBER AXESS i liną 10 do 13 mm EN 1891 typ A. CE EN 353-2: W przypadku stosowania z amortyzatorem upadku ASAP'SORBER (wersja europejska lub międzynarodowa) i liną AXIS 11 mm lub PARALLEL 10,5 mm z przyszytym końcem. EAC: W przypadku stosowania z hamulcami bezpieczeństwa ASAP'SORBER (wersja europejska) lub ASAP'SORBER AXESS i liną EN 1891 typ A 10 do 13 mm.

Parametry

marki: Petzl
Kolor: pomarańczowy
Pas biodrowy: Nie
Wejście boczne: Nie
Średnica liny: 10 - 13 mm
Wejście od przodu: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Wodoodporność: Nie
Masa: 425 g
Dystrybucja: PL
Sezon: SS23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540822238

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.