Hamulec PETZL Rig czarny

Hamulec PETZL Rig czarny

Posiada ergonomiczny uchwyt, który umożliwia wygodną kontrolę nad soleniem. System AUTO-LOCK umożliwia łatwe pozycjonowanie narzędzia na stanowisku pracy bez konieczności manipulowania rękojeścią lub zawiązywania węzła. Po zamocowan .. więcej

DOSTĘPNE

1 002,99
-10%
902,04
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 837,26
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Hamulec PETZL Rig czarny

Posiada ergonomiczny uchwyt, który umożliwia wygodną kontrolę nad soleniem. System AUTO-LOCK umożliwia łatwe pozycjonowanie narzędzia na stanowisku pracy bez konieczności manipulowania rękojeścią lub zawiązywania węzła. Po zamocowaniu liny można ją wyciągnąć bez konieczności manipulowania uchwytem. Zatrzask bezpieczeństwa umożliwia założenie liny bez konieczności odłączania urządzenia od karabinka i uprzęży, co ułatwia przechodzenie przez progresywne punkty kotwiczące. Zintegrowana płytka ze stali nierdzewnej chroni powierzchnię cierną korpusu hamulca przed przewierceniem. Montaż liny jest szybki i łatwy dzięki rowkowi i znacznikom. Krzywka może być używana do łatwego wyciągania liny lub do asekuracji pierwszego wspinacza podczas stosowania technik wspinaczkowych.

Parametry

marki: Petzl
Kolor: czarne
Pas biodrowy: Nie
Wejście boczne: Nie
Średnica liny: 10 - 11,5 mm
Wejście od przodu: Nie
Elementy odblaskowe: Nie
Łączenie dwóch śpiworów: Nie
System przesuwnych wkładek w talii: Nie
Wiatroszczelna: Nie
Organizer wewnętrzny: Nie
Wodoodporność: Nie
Masa: 400 g
Dystrybucja: PL
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540821996

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.