Urządzenie kotwiące PETZL Grillon 3 m

Urządzenie kotwiące PETZL Grillon 3 m

Regulowany łącznik GRILLON służy do tworzenia systemu pozycjonowania uzupełniającego system powstrzymywania spadania. Jego długość można łatwo i bardzo precyzyjnie regulować w celu uzyskania wygodnej pozycji roboczej na stanowisku pracy. W zależnoś .. więcej

ostatnie sztuki

856,99
-15%
727,84
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 578,36
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Urządzenie kotwiące PETZL Grillon 3 m

Regulowany łącznik GRILLON służy do tworzenia systemu pozycjonowania uzupełniającego system powstrzymywania spadania. Jego długość można łatwo i bardzo precyzyjnie regulować w celu uzyskania wygodnej pozycji roboczej na stanowisku pracy. W zależności od konstrukcji może być stosowany jako pojedynczy lub podwójny. GRILLON jest dostępny w czterech długościach (2, 3, 4 i 5 m), a także w kolorze czarnym. Certyfikaty (ANSI Z359.3, CSA Z259.11, CE EN 358, CE EN 12841 typ C, EAC) dla Ameryki Północnej, Europy i Rosji. Uniwersalna strona Podwójne zastosowanie: zapięcie GRILLON może być również stosowane w podwójnym zastosowaniu (na bocznych punktach mocowania szelek), gdy użytkownik musi pracować z podnóżkiem na podkładce. Ten sposób użycia lepiej rozkłada obciążenie na pas szelek bezpieczeństwa. Użytkownik precyzyjnie reguluje swoją pozycję, naciskając obrotowy język środka. Łatwość użycia: jeśli punkt kotwiczący znajduje się bezpośrednio nad użytkownikiem, GRILLON łączy się z punktu kotwiczącego bezpośrednio do przedniego punktu łączącego uprzęży, dzięki czemu obciążenie jest równomiernie rozłożone między pasem a taśmami na nogi. Użytkownik reguluje jej położenie za pomocą uchwytu, trzymając jednocześnie drugą ręką wolny koniec liny. Łatwa obsługa Końcówki szyte z osłonami z tworzywa sztucznego: końcówki szyte zwiększają wytrzymałość (w porównaniu z końcówkami wiązanymi) i zmniejszają rozmiar. Te plastikowe osłony chronią szwy przed ścieraniem i ułatwiają obsługę, utrzymując złącze we właściwym położeniu. Rozdzielczość poszczególnych długości Długość zapięcia można natychmiast rozpoznać po kolorowej etykiecie na końcu karabinka. Liny zapasowe Liny do złączy GRILLON są również dostępne oddzielnie, aby można je było wymienić w przypadku, gdy lina nie nadaje się do użytku, np. z powodu uszkodzenia. Urządzenie cumownicze GRILLON Szybko regulowane urządzenie kotwiczące można wykorzystać do szybkiego ustanowienia stałego punktu kotwiczenia. Żądaną długość liny można łatwo dostosować za pomocą zintegrowanego urządzenia samoblokującego. Zdejmowana osłona ochronna umożliwia płynne przesuwanie liny i chroni ją przed ścieraniem. W długościach 5 m, 10 m, 15 m i 20 m GRILLON jest stosowany jako szybko regulowana pozioma linia życia.

Parametry

marki: Petzl
Wymiary: 3 m
Masa: 560
Dystrybucja: PL
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 3342540821507

Od tej marki

Więcej produktów marki Petzl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.