Bezpiecznik Mammut Smart 2.0 ciemny ultramaryna

Bezpiecznik Mammut Smart 2.0 ciemny ultramaryna

Smart zdobył od roku 2009 czołową pozycję wśród zabezpieczeń z funkcją samoblokującą. Teraz na rynek wchodzi ulepszona wersja 2.0. Intuicyjne sterowanie, błyskawiczne podawanie liny dla wspinacza bez zacięcia, łatwe i płynne uruchamianie, samoblok z dynamicznym poślizgiem przy złapaniu upadku. To są główne z .. więcej

DOSTĘPNE

211,99
-22%
164,81
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162,70
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Bezpiecznik Mammut Smart 2.0 ciemny ultramaryna

Smart zdobył od roku 2009 czołową pozycję wśród zabezpieczeń z funkcją samoblokującą. Teraz na rynek wchodzi ulepszona wersja 2.0. Intuicyjne sterowanie, błyskawiczne podawanie liny dla wspinacza bez zacięcia, łatwe i płynne uruchamianie, samoblok z dynamicznym poślizgiem przy złapaniu upadku. To są główne zalety Smarta 2.0. Użycie Smarta 2.0 podczas asekuracji znacznie zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Genialnie prosty design bez ruchomych kieszeni i stawów. Przezornie wyprofilowane wcięcia w korpusie asekuracji razem z karabinkiem HMS tworzą samoczynny mechanizm blokujący. Dzięki temu asekuracja jest przyjemnie mała i lekka, a jednocześnie niezawodna. doskonałe stosunek jakości do ceny prosty i funkcjonalny design intuicyjne sterowanie Ostrzeżenie: Osoba asekurująca musi mieć zawsze kontrolę nad liną asekuracyjną. Podczas spuszczania naciskając dźwignię ku górze zwalniamy napięcie liny, a spuszczanie odbywa się jak np. przy wiaderku na linie. Przewagą jest to, że lina ciągle przechodzi przez dłoń, więc jest zawsze pod kontrolą.

Parametry

marki: Mammut
Dystrybucja: PL
Kolor: niebieski
Średnica liny: 8,7-10,5 mm
Masa: 80 g
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 7613357211017

Od tej marki

Więcej produktów marki Mammut

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.