Smart zdobył od roku 2009 czołową pozycję wśród zabezpieczeń z funkcją samoblokującą. Teraz na rynek wchodzi ulepszona wersja 2.0. Intuicyjne sterowanie, błyskawiczne podawanie liny dla wspinacza bez zacięcia, łatwe i płynne uruchamianie, samoblok z dynamicznym poślizgiem przy złapaniu upadku. To są główne z .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 16. — 20. 4. 2026 16. — 20. 4. 2026
| marki: | Mammut |
| Dystrybucja: | PL |
| Kolor: | niebieski |
| Średnica liny: | 8,7-10,5 mm |
| Masa: | 80 g |
| Sezon: | FW2627, FW2526, SS26, FW22 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 7613357211017 |
| marki: | Mammut |
| Dystrybucja: | PL |
| Kolor: | niebieski |
| Średnica liny: | 8,7-10,5 mm |
| Masa: | 80 g |
| Sezon: | FW2627, FW2526, SS26, FW22 |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 7613357211017 |