Zestaw naczyń Pinguin QUADRI X

Zestaw naczyń Pinguin QUADRI X

Zestaw naczyń dla małej grupy z wymiennikiem ciepła Zestaw naczyń z wymiennikiem ciepła wykonany z hartowanej aluminium, odpowiedni dla 3-5 osób. Powierzchnia pokryta jest warstwą anodowaną, odporną na ogień i ścieranie. Składane .. więcej

DOSTĘPNE

381,99
-25%
286,06
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 286,06
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Zestaw naczyń Pinguin QUADRI X

Zestaw naczyń dla małej grupy z wymiennikiem ciepła Zestaw naczyń z wymiennikiem ciepła wykonany z hartowanej aluminium, odpowiedni dla 3-5 osób. Powierzchnia pokryta jest warstwą anodowaną, odporną na ogień i ścieranie. Składane uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej, wyposażone w ognioodporny silikonowy mankiet. Wymiennik ciepła zmniejsza zużycie paliwa o 20-30%. Zawiera dwa duże garnki, które można połączyć ze sobą oraz dwa pokrywki, które mogą być również używane jako patelnie. Zestaw umożliwia bezpieczny transport kartusza gazowego i małego palnika wewnątrz naczynia. Podane objętości zestawu są maksymalne/wykorzystywane. Palnik i kartusze nie są częścią zestawu.

Parametry

marki: Pinguin
Dystrybucja: PL
Wymiary: 170x128 mm
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.