Przestronny namiot z wieloma różnymi wejściami i dużym holem wejściowym. Jego zaletą w porównaniu z małymi namiotami jest łatwość i szybkość budowy. Może być budowany bez sypialni. Wyjmowana p .. więcej
| marki: | |
| Kolor: | zielona |
| Masa minimalna/całkowita: | 5,7 kg/7,5 kg |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Laminat |
| Materiał podłogi: | Nylon |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | Poliester, powłoka PU 4 000 mm H2O |
| Hydroizolacja podłogi: | 10000mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | Laminat, 4 elementy O 7 mm i 9 mm |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Podlážka: | Nylon, powłoka PU, słup wody 10 000 mm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 60x21cm |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | zewnętrzna |
| Masa: | 7,5 kg |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | FW24, SS25, SS24 |
| marki: | |
| Kolor: | zielona |
| Masa minimalna/całkowita: | 5,7 kg/7,5 kg |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Materiał prętów nośnych: | Laminat |
| Materiał podłogi: | Nylon |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | Poliester, powłoka PU 4 000 mm H2O |
| Hydroizolacja podłogi: | 10000mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Pręty łożyskowe: | Laminat, 4 elementy O 7 mm i 9 mm |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Podlážka: | Nylon, powłoka PU, słup wody 10 000 mm |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 60x21cm |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | zewnętrzna |
| Masa: | 7,5 kg |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | FW24, SS25, SS24 |