Rodzinny namiot sferyczny Nimbus 4 to przystępne cenowo połączenie komfortu, przestrzeni, stabilności i łatwości konstrukcji. Przestronne rozwiązanie dla dużych grup lub rodzinnych kempingów. Konst .. więcej
| marki: | |
| Kolor: | zielona |
| Masa: | 16,4 kg |
| Liczba osób: | za cztery |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | zewnętrzna |
| Dystrybucja: | PL |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Hydroizolacja podłogi: | 10000mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 68x28cm |
| Masa minimalna/całkowita: | 14,9 kg/16,4 kg |
| Materiał prętów nośnych: | Laminat |
| Materiał podłogi: | Nylon |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | Poliester, powłoka PU 4 000 mm H2O |
| Pręty łożyskowe: | Laminat, 4 elementy O 11/13 mm |
| Podlážka: | Nylon, powłoka PU 10 000 mm H2O |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24 |
| marki: | |
| Kolor: | zielona |
| Masa: | 16,4 kg |
| Liczba osób: | za cztery |
| Konstrukcja wewnętrzna/zewnętrzna: | zewnętrzna |
| Dystrybucja: | PL |
| Budowa namiotu: | dwuścienny namiot samonośny o konstrukcji zewnętrznej |
| Hydroizolacja podłogi: | 10000mm/cm2 |
| Hydroizolacja namiotu: | 4000 mm/cm2 |
| Liczba sypialni: | 1 sypialnia |
| Wymiary spakowanego namiotu: | 68x28cm |
| Masa minimalna/całkowita: | 14,9 kg/16,4 kg |
| Materiał prętów nośnych: | Laminat |
| Materiał podłogi: | Nylon |
| Materiał namiotu zewnętrznego: | Poliester, powłoka PU 4 000 mm H2O |
| Pręty łożyskowe: | Laminat, 4 elementy O 11/13 mm |
| Podlážka: | Nylon, powłoka PU 10 000 mm H2O |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24 |