Nowa generacja materacy dmuchanych przychodzi z kilkoma istotnymi ulepszeniami: konstrukcja z wewnętrznymi przegrodami spawanymi na stałe całkowicie eliminuje "zimne połączenia", co w połączeniu z izolacją termiczną BHB Micro wewnątrz kanałów przynosi znaczne zwiększenie wartości oporu cieplnego. Wszystko to .. więcej
| marki: | |
| Grubość: | 7 cm |
| Dystrybucja: | PL |
| Wymiary spakowanej maty: | 11x32cm |
| Wymiary: | 183 x 51 x 7 cm |
| Wysokość: | 183cm |
| Kolor: | niebieski |
| Szerokość: | 51 cm |
| Akcesoria: | Zawór z tworzywa sztucznego, zestaw naprawczy, zintegrowana pompa, walizka transportowa |
| Masa: | 0,75 kg, 0,88 kg |
| Gwarancja: | 24 |
| Materiał: | Góra: Polyester Ripstop Diamant, laminacja TPU/ Dół: Polyester Ripstop Diamant, laminacja TPU |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24 |
| marki: | |
| Grubość: | 7 cm |
| Dystrybucja: | PL |
| Wymiary spakowanej maty: | 11x32cm |
| Wymiary: | 183 x 51 x 7 cm |
| Wysokość: | 183cm |
| Kolor: | niebieski |
| Szerokość: | 51 cm |
| Akcesoria: | Zawór z tworzywa sztucznego, zestaw naprawczy, zintegrowana pompa, walizka transportowa |
| Masa: | 0,75 kg, 0,88 kg |
| Gwarancja: | 24 |
| Materiał: | Góra: Polyester Ripstop Diamant, laminacja TPU/ Dół: Polyester Ripstop Diamant, laminacja TPU |
| Sezon: | SS25, SS24, FW24 |