Nie jest tajemnicą, że typ Matrix to po prostu większy brat typu Peak, dlatego jest szczególnie odpowiedni dla większych postaci. Dzięki zastosowaniu konstrukcji z pionowymi komorami i nachyleniu materaca w miejscu nóg osiągnęliśmy doskonałą pakowność przy zachowaniu tego samego komfortu i bardzo dobrej izolacji termicznej. Nylonowy we .. więcej
| marki: | |
| Masa: | 0,86 kg |
| Wysokość: | 198cm |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wymiary: | 198x63x2,5cm |
| Gwarancja: | 24 |
| Akcesoria: | Zawór z tworzywa sztucznego, zestaw naprawczy, pojemnik transportowy |
| Wymiary spakowanej maty: | 13x34 cm |
| Grubość: | 2,5 cm |
| Dystrybucja: | PL |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Materiał: | Góra: poliester Ripstop Diamant, laminacja TPU/ Dół: poliester, laminacja TPU |
| Sezon: | FW21 |
| marki: | |
| Masa: | 0,86 kg |
| Wysokość: | 198cm |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wymiary: | 198x63x2,5cm |
| Gwarancja: | 24 |
| Akcesoria: | Zawór z tworzywa sztucznego, zestaw naprawczy, pojemnik transportowy |
| Wymiary spakowanej maty: | 13x34 cm |
| Grubość: | 2,5 cm |
| Dystrybucja: | PL |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Materiał: | Góra: poliester Ripstop Diamant, laminacja TPU/ Dół: poliester, laminacja TPU |
| Sezon: | FW21 |