Pomocne linowe sznury są przydatnym narzędziem do wszelkich pionowych przygód, ratownictwa i samozabezpieczenia. .. więcej
ostatnie sztuki DOSTĘPNE
Przewidywana dostawa: 24. — 28. 4. 2026 24. — 28. 4. 2026
| marki: | Singing Rock |
| Twierdza: | , 15 kN |
| Średnica rzepaku: | 8 mm |
| Masa: | , 45.2 g/m |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | FW23, SS25 |
| Średnica liny: | 8 mm |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033337633 |
| marki: | Singing Rock |
| Twierdza: | , 15 kN |
| Średnica rzepaku: | 8 mm |
| Masa: | , 45.2 g/m |
| Dystrybucja: | PL |
| Sezon: | FW23, SS25 |
| Średnica liny: | 8 mm |
| Przewidywana dostawa: | Dostępne |
| EAN: | 8595033337633 |