Kask Singing Rock Penta czerwony

Kask Singing Rock Penta czerwony

Sprzedaż

Ekstremalnie lekki, superkomfortowy i w pełni wentylowany kask wspinaczkowy. Ze względu na swoją wygodę i lekką konstrukcję jest idealny do sportowego wspinania, tradycyjnego wspinania, poruszania się i wspinaczki górskiej oraz na via ferratach. Główn .. więcej

DOSTĘPNE

310,99
-19%
251,69
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 251,69
Płatność Klarna - kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni
ZWROTY PRZYJMUJEMY NA NASZ ADRES W POLSCE
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Kask Singing Rock Penta czerwony

Ekstremalnie lekki, superkomfortowy i w pełni wentylowany kask wspinaczkowy. Ze względu na swoją wygodę i lekką konstrukcję jest idealny do sportowego wspinania, tradycyjnego wspinania, poruszania się i wspinaczki górskiej oraz na via ferratach. Główne zalety: - Kompaktowa górna część chroni użytkownika przed spadającymi obiektami, zachowując jednocześnie cienki profil. - Twarda powłoka PC chroni przed ostrymi przedmiotami, podczas gdy pianka PS absorbuje siłę uderzenia. - Twarda powłoka PC chroni również dolny brzeg kasku przed uszkodzeniami mechanicznymi. - Wewnętrzna wyściółka jest całkowicie zdejmowalna i można ją prać. - Jedenaście dużych otworów wentylacyjnych o łącznej powierzchni ponad 56 cm² zapewnia doskonałą wentylację. - Wytrzymałe klamry umożliwiają zamocowanie dowolnej dostępnej na rynku latarki czołowej. - Komfortowy i elastyczny system zapięcia lepiej dopasowuje się do każdej głowy i łatwo składany do kasku dla transportu. - Wąskie paski systemu zapięcia są bardzo miękkie i lekkie, nie uciskają tak jak standardowe mocowania z twardych tworzyw sztucznych. - Podbródkowy pasek z miękkiego i szerokiego paska zapewnia maksymalny komfort, jest wydłużony, co umożliwia noszenie czapki pod kaskiem.

Parametry

marki: Singing Rock
Kolor: czerwony
Miejsce docelowe: Uni
Obwód głowy: 51 - 60 cm
Użycie: Wspinaczka górska, Wspinaczka sportowa
Via Ferrata: tak
Masa: 205 g
Materiał: poliwęglan, polistyren, poliamid
Sezon: SS24, FW24, FW23
Przewidywany czas wysyłki: Dostępne
EAN: 8595033345041

Od tej marki

Więcej produktów marki Singing Rock

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o specjalnych ofertach, promocjach i nowościach. Otrzymaj zniżkę w wysokości 20 PLN na pierwszy zakup.